Kunststof diadeem glaasjes

Artikel 1 van 3 Volgende
€ 8,95 (inclusief btw)

Een kleine assortiment kunststof diadeem (saphiglas) glaasjes. Diadeem glaasjes zijn kleine glaasjes met een facet geslepen binnenrandje. Deze werden vroeger gebruikt om dameshorloges een chique uitstraling te geven. Het zijn kleine maatjes met een hoogte van 2.45 mm. en verkrijgbaar zolang de voorraad strekt.

Het is mogelijk om deze glazen vast te lijmen in de rand. Gebruik speciale glazenlijm (modelbouw lijm) om later gele randen te voorkomen.

Let wel op dat u de juiste maat besteld want wij ruilen bestelde horlogeglazen niet om. Ook krijgt u geen geld retour bij een verkeerd bestelde maat, dat is uw eigen verantwoordelijkheid.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De maatvoering van de kunststof diadeem (saphiglas) glazen is van 11.0 t/m 15.9 mm, oplopend met 0.1 mm.

Bestel3 artikelen of meer en ontvang 20% korting. Kortingscode: 90011.

De glazen zijn van een zeer goede kwaliteit en van diverse gerenomeerde merken zoals Robur, Stella en Sternkreuz. De prijzen zijn inclusief verzendkosten, dus geen verrassingen bij het afrekenen.

Na betaling vooruit per bank sturen we uw bestelling met POST.NL naar u toe. De goederen worden verzonden met de gewone brievenpost op uw eigen risico. Wilt u een andere verzendwijze dan moet u het verschil bijbetalen.

Heeft u nog vragen over onze diadeem (saphiglas) kunststof horlogeglazen dan mag u mailen info@timeparts.nl. We staan graag voor u klaar!

IEDER ZIJN DEEL BIJ TIMEPARTS!!

Timeparts is een onderdeel van Optitime horloges.

Taalkeuze

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden
© 2012 - 2023 Timeparts horloge/ klokonderdelen | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel